Prohlubovací kurz pro pokročilejší studenty angličtiny

0
lekcí
0
+
slovíček
0
+
studentů
Tento kurz je určený pro pokročilejší studenty, kteří chtějí nakopnout svou angličtinu a dostat se o úroveň výš. Pusťte se do prohlubování vašich dovedností efektivně a zábavně.
Tenhle kurz tvořím pro vás, tak ho tvořte spolu se mnou. Zpětná vazba a vaše ohlasy jsou pro mě důležité, Proto mi napište, kdykoli vás napadne, jak bych mohla kurz vylepšit.
Znáte někoho, komu by se mohl kurz hodit? Líbí se vám kurz a chcete pomoci i ostatním? Budu moc ráda, když ho pošlete do světa a doporučíte i ostatním. Děkuju!

Co se v lekcích naučíte?

Stáhněte si PDF s obsahem všech englishhackerovských lekcí a rejstříkem gramatiky a témat. Ať už jen ze zvědavosti, nebo pro lepší přehled a rychlé hledání. A nezapomeňte také na slovníček. 🙂

Se studijními materiály se učí lépe. 

Stáhněte si je taky. Zdarma.

Ráda bych vám dala vědět vždy, když vypustím novou lekci, video, článek či cokoli, co vás posune v angličtině dál. Neposílám spam, reklamy a podobné nesmysly. K tomu ale potřebuji váš naprosto dobrovolný souhlas. 🙂 Jak nakládám s vašimi osobními údaji, k čemu tohle všechno a jaká jsou vaše práva? Více zde.

Učte se slovní zásobu z kurzu efektivně a zábavně na Memrise

Zdarma, spolu s výslovností a příkladovými větami tak, aby se vám slovní zásoba uložila do dlouhodobé paměti. Za méně námahy více výsledků, a ještě se u toho budete bavit!

Chtěli byste víc?

Tenhle kurz je a vždy bude zdarma, má ale i svou prémiovou variantu, ve které se stanu vaším osobním průvodcem lekcemi a pomůžu vám prohlubovat ještě efektivněji a intenzivněji. Nejenže mě podpoříte v tom, co dělám, ale také nakopnete svou angličtinu a celý ten prohlubovací proces díky užitečným nahrávkám a dalším studijním materiálům.

 

Ke každé lekci dostanete:

  • poznámky k lekci včetně vypsaných slovíček a cvičení
  • nahrávky s otázkami a odpověďmi k samomluvě
  • nahrávky k mluvenému procvičování gramatiky a slovní zásoby 
  • PDF přepisy všech nahrávek k samomluvě i opakování
  • to vše s cílem naučit se angličtinu používat v reálném životě, takže nečekejte nudné přednášky o gramatice a teorii
  • což vám všechno pomůže prohlubovat angličtinu prakticky, efektivně a zábavně, zkrátka po englishhackerovsku 
  • a máte také možnost ovlivnit, jaké doplňkové materiály do kurzu přidám, tenhle kurz přece tvořím pro vás 🙂

Vše si v klidu vyzkoušíte

...než se rozhodnete, máte k dispozici prémiové materiály k prvním čtyřem lekcím, takže žádný spěch a unáhlená rozhodnutí. Sami si otestujte, zda vám nahrávky přináší nějakou hodnotu a podle toho se rozhodněte.

Zaplatíte jen jednou

...a získáte všechny studijní materiály hezky pohromadě na jednom místě. Jsou to nahrávky a PDF přepisy ke všem lekcím, těm, které už jsou k dispozici ke studiu, i k těm, které ještě do budoucna vytvořím. Napořád.

Získáte unikátní obsah

...vážně, něco takového jinde nenajdete. Nejsem ani jazykovka, ani klasický lektor angličtiny. Očekávejte ode mě lidskost, pochopení a porozumění potřebám běžného studenta, který chodí do práce, má rodinu a koníčky. Váš čas je drahý, a proto se snažím, aby vás lekce bavily a zároveň posouvaly dál.

Učíte se efektivně

Nevyžívám se v nudných přednáškách o gramatice. U mě vždy praxe převažuje nad teorií. Vše dělám tak, aby to bylo zábavné a zároveň efektivní a praktické, takže tohle je angličtina určená ne k nekonečnému studování a rýpání se v gramatických rozdílech, ale k dennímu použití.

 

Možná máte otázku...

Co všechno získám v prémiové variantě Prohlubovacího kurzu?

Od páté lekce kurzu už jsou pro studenty k dispozici jen mp3 a mp4 nahrávky videa, se kterým v dané lekci pracujeme, poznámky k lekci a kurz na Memrise k opakování slovíček. V prémiové verzi dostanete přístup do členské sekce, kde je vše hezky pohromadě včetně prémiových studijních materiálů. Navíc dostanete dvě nahrávky, které vám pomohou se samomluvou, a několik opakovacích nahrávek, ve kterých se učíte používat slovní zásobu a gramatiku z lekce v praktické a mluvené formě. Nechybí ani PDF přepisy všech nahrávek, sledování vašeho postupu a doplňková videa k dalšímu studiu. V prémiových studijních materiálech se také může objevit i nějaké to nečekané překvapení, pokud k tomu bude forma lekce vybízet. 🙂

Co se stane po zaplacení?

Jakmile se peníze přičtou na účet (v závislosti od způsobu platby to může být okamžitě nebo za jeden až dva pracovní dny) vám pošlu e-mail s přihlašovacími údaji do členské sekce a vy se do toho budete moci hned pustit.

Kolik má kurz lekcí?

Kurz má 30 nabitých lekcí tak jako jeho předchůdce pro začátečníky. Do budoucna ale plánuji i nadále sem tam přidat nové materiály ke studiu. 😉

Můžu se z prohlubovacího kurzu učit, i když jsem začátečník / věčný začátečník / ne dostatečně pokročilý?

Prohlubovací kurz přímo navazuje na Englishhackerovský online kurz angličtiny pro (věčné) začátečníky, takže jeho ideálním studentem je právě ten, kdo prošel všemi třiceti lekcemi tohoto kurzu. To ale neznamená, že se z něj nemůže učit nikdo jiný. Raději si ale vyzkoušejte, zda pro vás není úroveň prohlubovacího kurzu příliš těžká, než se rozhodnete stát se prémiovým studentem tohoto kurzu. První čtyři lekce si můžete v klidu vyzkoušet zdarma se vším všudy.

Můžu se k materiálům dostat, i když nejsem online?

Můžete, ale chce to trochu kouzlení. Napište mi a já ráda poradím. 🙂

Zaručí mi tento kurz, že se naučím anglicky?

Ani ten nejlepší učitel na světě vám nezaručí, že se naučíte anglicky. Vy sami jste totiž tou důležitou proměnnou v rovnici. Pokud budete pasivní, nebudete na sobě makat, pokud se budete vymlouvat nebo se litovat, pak by vám nepomohl nikdo. Jestliže se do toho ale opřete, vyzkoušíte všechny tipy, které vám v kurzu dám, a budete se učit s nadšením každý den, pak máte velikou šanci, že to dokážete. Good luck! 🙂

Kurz stojí

1 990 kč

... a je váš navždy. 🙂

Zaplatit můžete...

bankovním převodem (což obvykle trvá 1-2 dny)

platební kartou (což je velice rychlé a hned hotové)

online bankovním převodem (což je taky velice rychlé a hned hotové)

 

Platbu online a platební kartou zajišťuje spolehlivá platební brána GoPay.

gopay_bannery-barevne

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.