Prohlubujte angličtinu jako English Hacker

O prohlubovacím kurzu

Tento kurz je určený pro pokročilejší studenty, kteří prošli EH online kurzem pro začátečníky nebo chtějí nakopnout svou angličtinu. Půjdeme na to efektivně a zábavně. 🙂

Tenhle kurz tvořím pro vás, tak ho tvořte spolu se mnou. Zpětná vazba a vaše ohlasy jsou pro mě důležité, Proto mi napište, kdykoli vás napadne, jak bych mohla kurz vylepšit.

Znáte někoho, komu by se mohl kurz hodit? Líbí se vám kurz a chcete pomoci i ostatním? Budu moc ráda, když ho pošlete do světa a doporučíte i ostatním. Děkuju!


 

Více o kurzu zde:

 

Stáhněte si studijní materiály k prvním 4 lekcím zdarma stejně jako 0 dalších studentů.
 1. Svěřte mi svůj e-mail a já Vás v okamžiku přesměruju na uložiště souborů. Váš e-mail se tak stane součástí mé databáze kontaktů. Co to znamená? A bude váš e-mail u mě v bezpečí? Přečtete si o ochraně osobních údajů.
 2. Ocitnete se na uložišti souborů. Vidíte zde složky rozdělené podle lekcí.
 3. Pak už stačí kliknout na složku s lekcí, ke které chcete materiály, a můžete stahovat. (Stahujte takto: klikněte na daný soubor -> v horní části obrazovky se objeví lišta -> kliknete na tlačítko stáhnout, vypadá jako šipka).
 4. Od teď už vám neunikne žádná další lekce, vždy vám dám vědět. A pokud už emaily dostávat nechcete, stačí jedno kliknutí v patičce emailu a jste odhlášení. 
 5. Něco nefunguje? Nevíte, jak na to? Napište mi. 😉

Chcete víc? Nebo mě chcete podpořit?

 

Pokud se vám studijní materiály k prvním čtyřem lekcím zamlouvaly

a rádi byste se z nich učili i nadále, staňte se prémiovým English Hackerem.

Nejenže mě podpoříte v tom, co dělám, ale také nakopnete svou angličtinu 

a celý ten prohlubovací proces díky užitečným nahrávkám a dalším studijním materiálům.

 

Ke každé lekci dostanete:

 • poznámky k lekci včetně vypsaných slovíček a někdy i cvičení
 • nahrávky s otázkami a odpověďmi k samomluvě
 • nahrávky k mluvenému procvičování gramatiky a slovní zásoby 
 • PDF přepisy všech nahrávek k samomluvě i opakování
 • to vše s cílem naučit se angličtinu používat v reálném životě, takže nečekejte nudné přednášky o gramatice a teorii
 • což vám všechno pomůže prohlubovat angličtinu prakticky, efektivně a zábavně, zkrátka po englishhackerovsku 🙂
 • a máte také možnost ovlivnit, co se v budoucích lekcích objeví, tenhle kurz tvořím pro vás

Vše si v klidu vyzkoušíte

...než se rozhodnete, máte k dispozici prémiové materiály k prvním čtyřem lekcím, takže žádný spěch a unáhlená rozhodnutí. Sami si otestujte, zda vám nahrávky přináší nějakou hodnotu a podle toho se rozhodněte.

Zaplatíte jen jednou

...a získáte všechny studijní materiály hezky pohromadě na jednom místě. Jsou to nahrávky a PDF přepisy ke všem lekcím, těm, které už jsou k dispozici ke studiu, i k těm, které ještě do budoucna vytvořím. Napořád.

Získáte unikátní obsah

...vážně, něco takového jinde nenajdete. Nejsem ani jazykovka, ani klasický lektor angličtiny. Očekávejte ode mě lidskost, pochopení a porozumění potřebám běžného studenta, který chodí do práce, má rodinu a koníčky. Váš čas je drahý, a proto se snažím, aby vás lekce bavily a zároveň posouvaly dál.

Učíte se efektivně

Nevyžívám se v nudných přednáškách o gramatice. U mě vždy praxe převažuje nad teorií. Vše dělám tak, aby to bylo zábavné a zároveň efektivní a praktické, takže tohle je angličtina určená ne k nekonečnému studování a rýpání se v gramatických rozdílech, ale k dennímu použití.

 


 

Pár otázek a odpovědí...

 

Co všechno získám v prémiové variantě Prohlubovacího kurzu?

Od páté lekce kurzu už jsou pro studenty k dispozici jen mp3 a mp4 nahrávky videa, se kterým v dané lekci pracujeme, poznámky k lekci a kurz na Memrise k opakování slovíček. V prémiové verzi dostanete navíc dvě nahrávky, které vám pomohou se samomluvou, a několik opakovacích nahrávek, ve kterých se učíte používat slovní zásobu a gramatiku z lekce v praktické a mluvené formě. Nechybí ani PDF přepisy všech nahrávek. V prémiových studijních materiálech se také může objevit i nějaké to nečekané překvapení, pokud k tomu bude forma lekce vybízet. 🙂

Co se stane po zaplacení?

Jakmile se peníze přičtou na účet (v závislosti od způsobu platby to může být okamžitě nebo za jeden až dva dny) vám pošlu e-mail, ve kterém najdete speciální odkaz k uložišti souborů. Vše se tedy odehrává na Google Disku, tak jak jste doposud byli zvyklí. Odkaz vás zavede na rozcestník, ve kterém vidíte všechny doposud vytvořené lekce a po rozkliknutí dané lekce si můžete stáhnout všechny dostupné studijní materiály nebo si je přehrávat rovnou z prohlížeče. Díky tomuto odkazu budete mít kdykoli přístup ke všem materiálům, ať už z mobilu, tabletu nebo z počítače.

Jak často budou přibývat nové lekce a materiály?

Jelikož tvorba materiálů a celé lekce trochu trvá, nové lekce přibývají tempem dvě (v lepším případě) nebo jedna (v tom horším) lekce měsíčně. Nudit se ale určitě nebudete, projít jednu lekci a naučit se z ní vše podstatné používat a ještě využít všech nahrávek a materiálů také chvíli potrvá, takže hádám, že mám ve vytváření nových lekcí podobné tempo jako vy při učení. Jakmile vyjde nová lekce, prémioví prohlubovací English Hackeři vždy obdrží e-mail s odkazem k novým prémiovým materiálům.

Kolik bude mít kurz lekcí?

Zatím je kurz otevřený a nekonečný. Budu ho vytvářet tak dlouho, jak dlouho o to budete vy studenti stát. 🙂

Můžu se z prohlubovacího kurzu učit, i když jsem začátečník / věčný začátečník / ne dostatečně pokročilý?

Prohlubovací kurz přímo navazuje na Englishhackerovský online kurz angličtiny pro (věčné) začátečníky, takže jeho ideálním studentem je právě ten, kdo prošel všemi třiceti lekcemi tohoto kurzu. To ale neznamená, že se z něj nemůže učit nikdo jiný. Raději si ale vyzkoušejte, zda pro vás není úroveň prohlubovacího kurzu příliš těžká, než se rozhodnete stát se prémiovým studentem tohoto kurzu. První čtyři lekce si můžete v klidu vyzkoušet zdarma se vším všudy.

Můžu se k materiálům dostat, i když nejsem online?

Můžete, ale chce to trochu kouzlení. Jednou možností (tou nejjednodušší) je stáhnout si všechny materiály k offline použití do svého počítače, tabletu nebo mobilu nebo si je přetáhnout do mp3 přehrávače či na flash disk. Druhou možností je uložit si je na svém osobním Google Disku a označit je jako dostupné offline.

Zaručí mi tento kurz, že se naučím anglicky?

Ani ten nejlepší učitel na světě vám nezaručí, že se naučíte anglicky. Vy sami jste totiž tou důležitou proměnnou v rovnici. Pokud budete pasivní, nebudete na sobě makat, pokud se budete vymlouvat nebo se litovat, pak by vám nepomohl nikdo. Jestliže se do toho ale opřete, vyzkoušíte všechny tipy, které vám v kurzu dám, a budete se učit s nadšením každý den, pak máte velikou šanci, že to dokážete. Good luck! 🙂

Kurz stojí

0
tedy pouhou sto korunu na měsíc 🙂

 

 

Zaplatit můžete...

 

bankovním převodem (což obvykle trvá 1-2 dny)

platební kartou (což je velice rychlé a hned hotové)

online bankovním převodem (což je taky velice rychlé a hned hotové)

 

Platbu online a platební kartou zajišťuje spolehlivá platební brána GoPay.gopay_bannery-barevne

Nenašli jste odpověď na svou otázku?