Kurz angličtiny pro (nejen věčné) začátečníky

O online kurzu

Tento kurz je určený pro začátečníky i věčné začátečníky. Beru to hezky od začátku, věční začátečníci, kteří už něco umí, se ale nemusí bát, že se nenaučí nic nového.

Tenhle kurz tvořím pro vás, tak ho tvořte spolu se mnou. Zpětná vazba a vaše ohlasy jsou pro mě důležité, Proto mi napište, kdykoli vás napadne, jak bych mohla kurz vylepšit.

Znáte někoho, komu by se mohl kurz hodit? Líbí se vám kurz a chcete pomoci i ostatním? Budu moc ráda, když ho pošlete do světa a doporučíte i ostatním. Děkuju!

Materiály k lekcím už si stáhlo více než 20 000 studentů.

Stáhněte si je taky. Zdarma.

 1. Svěřte mi svůj e-mail a já Vás po pár formalitách (abych uspokojila požadavky EU a GDPR) přesměruju na uložiště studijních materiálů. Váš e-mail se tak stane součástí mé databáze kontaktů a já se stanu zpracovatelem vašich osobních údajů (vašeho e-mailu a jména). Vaše osobní údaje budu zpracovávat pouze za účelem zasílání novinek se zajímavým obsahem z oblasti samostudia angličtiny a upozornění na nové lekce, to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu ode mě. Přečtete si více o ochraně osobních údajů. 
 2. Po potvrzení vašeho souhlasu s mým zpracováním Vaší e-mailové adresy se vmžiku ocitnete na uložišti souborů. Vidíte zde složky rozdělené podle lekcí. (Potvrzovací email nedošel? Zkontrolujte prosím složku s hromadnou poštou nebo spam, případně zkuste svou emailovou adresu zadat znovu, třeba jste jen udělali překlep. :))
 3. Pak už stačí kliknout na složku s lekcí, ke které chcete materiály, a můžete stahovat. (Stahujte takto: ukážete myší na složku s lekcí nebo jednotlivý soubor --> objeví se symbol šipky ke stažení --> klikněte na symbol šipky a už se stahuje).
 4. Něco nefunguje? Nevíte, jak na to? Napište mi. ;)
Ráda bych vám dala vědět vždy, když vypustím nové video, článek či cokoli, co vás posune v angličtině dál. Neposílám spam, reklamy a podobné nesmysly. K tomu ale potřebuji váš naprosto dobrovolný souhlas. :) Jak nakládám s vašimi osobními údaji, k čemu tohle všechno a jaká jsou vaše práva? Více zde.

Co se v lekcích naučíte? 

Stáhněte si PDF s obsahem všech englishhackerovských lekcí a rejstříkem gramatiky a témat. Ať už jen ze zvědavosti, nebo pro lepší přehled a rychlé hledání. A nezapomeňte také na slovníček. :)

Chcete víc? Nebo mě chcete podpořit?

 

Staňte se prémiovým English Hackerem a nechte mě, abych se stala vaším osobním průvodcem za ovládnutím angličtiny. :)

Tápete? Nevíte, jak na to? Potřebujete nasměrovat?

Pak je English Hacker Premium to pravé pro vás. 

 

V EH Premium vás naučím:

 • mluvit
 • pohotově reagovat v angličtině
 • co říct v praktických situacích
 • používat to, co se naučíte v online kurzu, v praxi
 • rozumět mluvené angličtině
 • jak se učit tak, abyste postupovali rychle
 • a to všechno zábavně a efektivně, zkrátka po englishhackerovsku :)