Jak si englishhackerovská videa převést do mp3?

Chcete mít englishhackerovské lekce angličtiny či videa ve formátu mp3 nebo mp4 a učit se z nich, i když nejste online? Jde to a je to jednoduché. Ukážu vám jak. 

Mrkněte na tohle krátké video, kde vám ukážu, jak snadné to je. 🙂 Pokud si chcete video zvětšit na celou obrazovku, po spuštění klikněte na symbol čtverce v pravém spodním rohu.

 

Odkaz na stránku, o které mluvím ve videu, najdete tady: http://convert2mp3.net/en/index.php

Díky této vychytávce si snadno můžete převést jakékoli Youtube video do formátů k poslechu (mp3…) nebo ke sledování ve formě videa (mp4, avi, 3gp…). Nemusí se ani zdaleka jednat o englishhackerovská videa. Převádět můžete písničky, přednášky, lekce angličtiny, interview s vašimi oblíbenými herci či spisovateli, motivační videa, videa o osobním rozvoji nebo třeba i mluvené slovo v angličtině.

Je to šikovná věc, tak toho pořádně využijte ke studiu, English Hackeři! 🙂

Pokud máte dotazy, pište je do komentářů.

*Použité fotografie: náhledový obrázek: Thomas Hawk, na základě licence CC BY-NC 2.0, flickr.com

Tagy:

Markéta

Jsem experimentátor, samouk a kreativec. Ráda se učím něco nového a inspiruji druhé. Bez znalosti angličtiny si už nedovedu svůj život představit. Potěšíte mě šálkem kávy, dobrou knihou, cestovatelskými zážitky a nakažlivým nadšením. ;)

Komentáře

 1. Adamcová Dana napsal:

  Je to skvělé,moc se mi líbí Vaše lekce a moc mě baví!
  Děkuji.
  Adamcova

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Zajímá vás, za jak dlouho se naučíte mluvit anglicky?

  Udělejte si test a získejte spoustu tipů, jak se učit angličtinu efektivněji a zábavněji, zkrátka jako ostřílený English Hacker. ;)

 • Staňte se fandou

 • Přečtěte si víc o…